Виключення з відповідальності

NMC sa
Gert-Noël-Straße
B-4731 Eynatten

Tel.: +32 87 85 85 00
Fax: +32 87 85 85 11
E-mail: info@nmc.eu

Company registration number: 0402.469.826

 

Якість інформації та обслуговування – обмеження відповідальності.

NMC sa, власник цього сайту, буде постійно докладати зусиль для забезпечення достовірності всієї інформації, що надається на сайті, на час розміщення інформації. Однак NMC sa:

  • ні в якому разі не гарантує точність, всеоб’ємність або вичерпність інформації, доступної на цьому сайті, включаючи всі гіперпосилання або будь-які інші комп’ютерні посилання, прямо чи опосередковано, з сайту;
  • зберігає за собою право змінювати або виправляти зміст документів, опублікованих на цьому сайті, у будь-який час і без попередження;
  • відкидає будь-яку відповідальність за будь-яку неточність, пропуск або відсутність точності щодо інформації, доступної на сайті, і більш загально за будь-які збитки, прямі або непрямі, незалежно від причин, походження, природи або наслідків, викликаних через доступ будь-якої особи на сайт або через неможливість доступу до нього, так само як і для використання сайту та / або кредиту, наданого будь-якій інформації, що надходить безпосередньо або опосередковано від останнього.

Що стосується гіпертекстових посилань, представлених на сайті і переадресація користувачів на інші сайти Інтернету, NMC не несе відповідальності за зміст цих сайтів. Крім того, NMC sa не може нести відповідальність за помилки в адресах сайту або доменні імена, що з’являються на його сайті.

Незважаючи на зусилля, спрямовані на те, щоб уникнути будь-яких перерв у зв’язку з технічними проблемами настільки, наскільки це можливо, NMC sa відмовляється від будь-якої відповідальності за виникнення перерв у обслуговуванні або інших технічних проблем.

Виберіть свою країну або регіон, щоб переглянути вміст, який більше відповідає вашим інтересам.

перейти на "Noël & Marquet - International"