Чому Карнізи?

Створіть абсолютно новий просторовий ефект за допомогою наших карнизів. Вони забезпечують елегантний та естетичний перехід від стіни до стелі. Просторовий ефект може бути різним, залежно від карнизу та його кріплення. Карнизи – більшість із яких підходить для інтеграції з прямим або непрямим освітленням – можна також використовувати для закриття нерівних переходів, тріщин і невеликих кабелів.

Ознайомтеся з нашими товарами

Доскональний вибір для кожного

 • Сучасно та просто
 • Класика
 • Світло
 • Простий і мінімалістичний підхід з невибагливими формами і текстурами. Плавні лінії та геометричні форми наших елементів декору зроблять з вашого приміщення витвір мистецтва.

  Ознайомтеся з нашими товарами
 • Традиційний стиль із кривими та круглими формами. Декор тонкої роботи додасть вашому приміщенню класичного вигляду.

  Ознайомтеся з нашими товарами
 • Створіть особливу атмосферу та оточення за допомогою світла. Профілі освітлення від NOËL & MARQUET ідеально доповнюють творчі задуми дизайнерів з використання світлодіодів. Пряме чи непряме світло, на стелі чи на стіні. Спочатку було світло!

  Ознайомтеся з нашими товарами

Прекрасні карнизи для освітлення

Дізнатися більше

Room Designer

Який ефект створюють стельові профілі, настінні молдінги та плінтуси в приміщенні? Room Designer показує низку дизайнерських рішень у 3D форматі й допомагає вибрати наступні елементи дизайну: стельові карнізи, настінні молдінги, напольні плінтуси, стельові розетки, креативні орнаменти

Скористайтеся нашою програмою Room designer

Виберіть свою країну або регіон, щоб переглянути вміст, який більше відповідає вашим інтересам.

перейти на "Noël & Marquet - International"