ГОТЕЛЬ AMELIE

Новаторська концепція, високоякісне обладнання

У квітні 2019 року готель Amelie у м. Ландау, Рейнланд-Пфальц, котрий розмістився у безпосередній близькості до міста на території саду, що раніше слугував виставковою площею, після капітальної реконструкції знову відчинив свої двері для гостей.

Чарівний готель пропонує чотири ексклюзивні апартаменти з невеличкою кухнею та власною сауною, а також 18 двомісних номерів категорії Superior і три одномісні номери категорії Classic – всі вони облаштовані в урбаністичному стилі у дусі сучасності. Місце для «трендового перебування, відчуття комфорту, проведення відпустки», як вказано на веб-сайті. Чи то готельні номери, коридори, зала для сніданку або вестибюль, кожне приміщення готелю є унікальним і дає гостеві затишне відчуття, що його раді бачити та забезпечать комфортом на найвищому рівні.

Швидка та ефективна модернізація

Планування та реалізацію реконструкції готелю було доручено компанії Republic of Contemporary.Design, м. Франкфурт. Власники готелю бачили його інноваційним, урбаністичним, виконаним у дусі сучасності, а не черговим стандартним готелем.
Пан д-р Ельтахмаш Ізрар, керівник компанії Design Conceptstores, охоче працює з продуктами марки NOËL & MARQUET від NMC, саме тому він напряму звернувся до консультантів цієї компанії. Під час дискусій поглиблено обговорювались ідеї і формувались зразки їх втілення.

Світ креативного дизайну інтер’єру

Технічне обслуговування на високому рівні завжди було і є певним викликом, тому що у готельному бізнесі для проведення трудомістких заходів з модернізації відводиться зовсім мало часу. З продуктами від NOËL & MARQUET оформлення або модернізація вражаючих номерів вдається швидко та виглядає ефектно. Разом з ними у жилих приміщеннях можна створити атмосферу неповторного комфорту та затишку життєвого простору. Чи то стельові рейки, плінтуси або ж плінтусові рейки, розкішно орнаментовані, виконані у лаконічному дизайні чи з окремим підсвічуванням, плінтуси є ефектними стильовими елементами у будь-якому номері. Вони монтуються у максимально стислі строки. Високоякісна ґрунтовка, нанесена на них, є ідеальною основою для бездоганного лакування, тому що саме виділені іншим кольором, вони стануть закінченим елементом декору.

Зовнішній вигляд і тактильні відчуття у 3D

Тривимірні настінні панелі від NOËL & MARQUET чудово комбінуються з будь-яким стилем внутрішнього оздоблення та уможливлюють креативне та різноманітне оформлення стін. Вони є ідеальною основою для дизайнерських, ефектних інтер’єрних рішень. Ними можна декорувати окремі ділянки стін маленької площі або ж повністю оформлювати стіни. Зокрема, вони пасують для точкового розставлення акцентів у приміщенні. Особливо ефектно виглядають кольорові акценти на тривимірних настінних панелях.

Дізнайся більше про стінові панелі CUBE ARSTYL®