СТУДІЯ MIYSIS – АВТОРИ 3D КОНТЕНТУ

Результат вражаючої ставки

Дізнайтесь, як стельові багети від NOËL & MARQUET допомогли вдосконалити бельгійський замок 18-го століття.

Замок в якості студії

Замок Мійзіс (Miysis) знаходиться у Вору-ле-Льє (Voroux-Lez-Liers), у провінції Льєж, Бельгія. Будівля побудована у 18-ому столітті. Ця чудова будівля із двома крилами та двома прибудовами. Вона належала покійному Йозефу Бауму (Joseph Baum), засновнику гральної компанії Тьєрсе Франко-Бельж (Tiercé Franco-Belge), яка спеціалізувалася на перегонах, та виставлена на продаж після його смерті у 2012 р.

У 2014 році Miysis зробила «вражаючу ставку» на придбання цієї чудової нерухомості в надії, що таким чином підприємство буде розростатися.

Після вступу у володіння Miysis вирішило модернізувати будівлю. Крім того, вони хотіли, щоб якість виробів, які використовувалися, була такою ж високою, як і в замку. І стельові багети від NOËL & MARQUET істотно посприяли тому, щоб надати будівлі сучасних рис, яких їй тоді ще бракувало.

Зростання у сприятливому середовищі

Mysis — бельгійське підприємство, засноване у 2007 році двома молодими і сміливими партнерами. Останні десять років воно спеціалізувалося на створенні тривимірної комп’ютерної графіки для візуалізації у сфері архітектури, дизайну та промисловості. Підприємство є експертом у створенні 3D-контенту найвищого класу, починаючи від реалістичних фотозображень аж до інноваційних інтерактивних додатків та анімації.

Після придбання цього замку, команда, яка тоді складалася із 7 колег, стійко розвивалася далі. Сьогодні колектив Miysis нараховує 25 високомотивованих художників-графіків, спеціалістів і програмістів, які створюють весь контент.

Духовна елегантність

Складність цієї останньої реконструкції у 2020 році полягала в тому, щоб встановити непряме освітлення, не порушуючи естетики замку. Ідеальне рішення? Стельова рейка WT3 WALLSTYL®. Це виріб, який поєднує приємне з корисним. Фактично ці  профілі спроектовані, перш за все, під непряме освітлення, але також для того, щоб бути функціональними, приховати незграбне закладення та створити витончений перехід між стінами та стелею.

Mais informações sobre WT3 WALLSTYL®

Ці сучасні стельові профілі допомагають створити в коридорах замку теплу атмосферу. Гармонійне поєднання виробів 18-го століття в стилі неокласицизму та елегантної сучасної продукції NOËL & MARQUET.

Робота обмежилась не тільки установкою цих профілів. Свіжопофарбовані стіни, абсолютно нові меблі, яскраво освітлене санітарно-технічне обладнання – немає жодних сумнівів у тому, що виконана грандіозна робота.

Ці ремонтні роботи, звичайно, стосувалися внутрішніх приміщень будівлі, але не залишилися без уваги і об’єкти зовнішнього благоустрою.

Вироби, які використовуються