ВИСТАВКОВА ЗАЛА BINCKOM OFFICE SOLUTIONS

Ефективна робота зі стилем

Те, що компанія Binckom вкладає у поняття унікальних рішень для офісів і робочих зон, відтепер можна побачити та отримати незабутнє враження у новій виставковій залі у м. Ейпен (Бельгія). Професійно підходячи до справи, Binckom Office Solutions створює індивідуальні рішення та стильні робочі місця.

Що ж вирізняє оптимальне робоче місце? Разом з практичними та добре облаштованими робочими зонами довговічність використовуваних матеріалів відіграє неабияку роль. Ергономічність та комфорт без сумнівів займають перші позиції у чек-листі щодо сучасного, привабливого робочого місця.

Ангеліна Айоіс (Angeline Hayois), дизайнер інтер’єру в компанії Binckom Office Solutions, обрала для оздоблення виставкової зали дизайнерські елементи від NOËL & MARQUET, котрі стильно підкреслюють інтер’єр сучасного робочого простору.

Оптимальне оздоблення для відчуття комфорту на робочому місці

Виготовлена виробником «по сусідству», продукція NOËL & MARQUET добре пасує до філософії компанії Binckom, та користується попитом у регіональних постачальників. Дизайнерські елементи від NOËL & MARQUET виготовляються у сусідньому Ейнаттені.

Справжньої принадою для очей з впевненістю є RAY Wall Tiles колекції ARSTYL®. З окремими елементами RAY ромбовидної форми можна скласти велику кількість різноманітних геометричних композицій. Таким чином, можна отримати найрізноманітніші ефекти – і все це з одним і тим самим продуктом. Їх можна використовувати окремо, розміщувати горизонтально, вертикально або секціями, і щоразу ефект буде різним. Декоративними настінними елементами можна оформлювати як маленькі площі, так і цілі стіни. Зокрема, вони чудово пасують для точкового розставлення акцентів у приміщенні. Перев’язка швів є свідомо широкою, завдячуючи чому оптичні рішення щоразу будуть інакшими, а дизайн приміщення виглядатиме абсолютно по-новому. Елементи RAY Wall Tiles можна пофарбувати або нанести на них лак. Їх можна чудово комбінувати з будь-яким внутрішнім оздобленням, що робить таке оформлення індивідуальним, креативним та різноманітним.

 

Придивіться ближче до RAY ARSTYL®

Світловий ефект і відповідна плінтусова рейка

В якості завершальної деталі на рівні середньої лінії стіни було використано плінтус IL5 для непрямого освітлення. Цей плінтус разом з чотирма іншими плінтусами, виконаними в одному дизайнерському стилі, ідеально підходить для розставлення світлових акцентів на стелі та стінах і був відзначений нагородою Red Dot Design Award 2020.

В якості з’єднуючого елементу було використано плінтусову рейку FD2 WALLSTYL®. Як і всі інші плінтусові рейки, елементи FD2 можна пофарбувати у бажаний колір, що ідеально пасуватиме до загальної концепції. Для великих проектів рейки можуть попередньо пофарбувати на заводі майже у будь-який колір палітри RAL або NCS (від 500 пог. м). Завдяки високій щільності матеріалу рейки є водо- та ударостійкими. Ідеальна комбінація для будь-якого підлогового покриття.

Завдяки можливості майстерного поєднання та індивідуальним кольоровим рішенням оформлення інтер’єру стане закінченим і набуде особливого стилю.

 

Натхнення та тренди для робочих приміщень (Вашої мрії)

Чи то приватні робочі кабінети, чи комплексні ідеї з облаштування офісних приміщень: компанія Binckom консультує як приватних клієнтів, так і підприємців та оздоблює Ваш простір відповідними дизайнерськими елементами, що не залежать від часу та завжди актуальні. У тісній співпраці з нашою дизайнеркою інтер’єру і за допомогою наших дизайнерських елементів Ви створите стильні робочі місця для комфортної праці.

Використані продукти: