BLACK — дизайн із характером

З артикулами IL10, IL11, IL12 і FT2 BLACK ми раді представити нашу колекцію BLACK, нові декоративні профілі в характерному чорному оформленні.

Чорний колір завжди у тренді

Унікальний, потужній та універсальний, чорний колір справді витримав випробування часом. Поширений у моді, архітектурі, дизайні та багатьох інших сферах, чорний колір привертає увагу своєю простотою, додаючи нотку елегантності та витонченості.

Відкрийте для себе продукти

В ідеальній гармонії із сантехнікою та декоративними елементами чорні плінтуси надають тонкий баланс кольорів і вносять естетичний відтінок.

Чітко окреслені, універсальні вироби для оздоблення з характером

Для цієї колекції ми переосмислили чітко окреслені вироби з яскраво вираженою геометрією та мінімалістичним дизайном. Справжня сила цієї колекції полягає в універсальності та простоті профілів. Артикули IL10, IL11, IL12 і FT2 — це профілі з гладкими, кутастими і спрощеними рельєфами, що роблять їх справді універсальними.

Завдяки грі кольору та світла, з використанням простору та глибини, ці сходи створюють оптичну ілюзію, підкреслену чітким контрастом і кутастим дизайном цоколя IL11 BLACK.

Витончене поєднання світлого та темного

Світлодіод вимикається/вмикається із чорним дифузором

Артикули IL10, IL11 і IL12 BLACK оснащені чорним дифузором, спеціально розробленим для цієї колекції. Коли світло вимкнено, чорний дифузор практично невидимий, що робить оздоблення чітким і чистим. Після ввімкнення світлодіодної стрічки дифузор рівномірно розподіляє світло, розсіюючи освітлення й забезпечуючи таким чином м’яке, тепле та приглушене світло. Для більш інтенсивних світлових ефектів і більшої контрастності чорні профілі можна також оснастити білими дифузорами.

Встановлений на рівні землі, IL10 BLACK ідеально вписується в цей сучасний, незахаращений простір, де штучні та природні джерела світла чудово доповнюють одне одного.

Сильні технічні та екологічні характеристики

Профілі BLACK мають хороші екологічні властивості. Профілі, виготовлені на 100% із використанням екологічно чистої енергії, містять принаймні 30% перероблених матеріалів і самі на 100% придатні для вторинної переробки. Як і всі наші плінтуси, артикули з колекції BLACK отримали німецький екологічний знак «Blauer Engel» як продукт із низьким рівнем викидів, нешкідливий для здоров’я.
Усі товари з колекції BLACK можна придбати в роздрібних магазинах NOËL & MARQUET. Також відкрийте для себе новий спеціальний каталог BLACK, доступний для завантаження з нашого вебсайту.

До каталогу

Виберіть свою країну або регіон, щоб переглянути вміст, який більше відповідає вашим інтересам.

перейти на "Noël & Marquet - International"