CUBE INTERIORS

Cпівіснують протилежності від модерну до класики, від формалізму до ексцентричності.

… У виставковій залі «Cube Interiors». Завдяки своїй безмежній креативності дизайнери вирізняються нестандартним використанням декоративних елементів, тим самим створюючи інтер’єр приміщень один кращий за інший.

Історія створення «Cube Interiors»

Студія дизайну інтер’єру «Cube Interiors» заснована у 2008 р. Вона — результат співпраці Олів’є Кольмана (Olivier Colmant), за освітою ландшафтного дизайнера і дизайнера інтер’єрів, та Жоффрея Моретті (Joffrey Moretti), який відповідає за координацію проектів.

Олів’є та Жоффрей супроводжують своїх клієнтів протягом всього процесу. Ніщо, від ескізів до виконання, не віддається на ласку долі. Це вимагає тісної співпраці з дизайнерами інтер’єрів, інженерами та багатьма іншими учасниками процесу. Щоб отримати нові інтер’єрні рішення, вони також продають меблі, що виготовляються на замовлення.

Оскільки у них яскраво виражений смак до гарних речей, було цілком природнім ближче познайомитися з декоративними елементами NOËL & MARQUET для оздоблення свого будинку.

Власний особняк і виставкова зала одночасно

Для цього проекту вони вибрали власний будинок у Берселі, неподалік від Брюсселя в Бельгії, який одночасно є виставковою залою.

Це елегантна будівля початку 20-го століття. Первісний фасад зберігся, але внутрішні приміщення повністю відреставровані. Так виник вражаючий контраст між традицією та сучасністю.

Відвідувача очікує формальна, сучасна, вишукана атмосфера та оздоблення з легким відтінком ексцентричності завдяки декоративним елементам від NOËL & MARQUET.

Від вибору підлогових плінтусів до настінних молдінгів і стельових профілів – все було ретельно продумано таким чином, що сучасні і витончені дизайнерські рішення поєднуються у досконалу гармонію, яка допомагає створити теплу атмосферу.

Незвичний настінний орнамент

Кожне приміщення, починаючі зі спалень, вітальні і закінчуючи кабінетом, має індивідуальні риси завдяки продукції NOËL & MARQUET. Жоффрей та Олів’є інколи зовсім по-новому використовують плінтуси, настінні панелі, стельові профілі, багетні рейки та стельові розетки.

Почнемо з вітальні. Тут вони вирішили скомбінувати настінні, стельові профілі та стельові розетки. Як завжди, з притаманною їм ноткою оригінальності. Стельові профілі та нанесені на стелю розетки, які традиційно білого кольору, пофарбовані чорним матовим лаком і гармонують зі стелею. Результат просто неймовірний.  Для декорування стін вони використовують  настінні молдінги Z10 та комбінують їх із кутами Z101, отримуючи елегантні стінові панелі. Це створює привабливий контраст з іншою обстановкою.

Придивіться ближче до Z101 ARSTYL®

Стелю сходової клітки Жоффрей та Олів’є оздобили стіновими панелями 3D LIQUID ARSTYL® із рельєфними хвилястими малюнками. Що стосується кольору, вирішили іти второваним шляхом і також пофарбувати її чорним матовим лаком. Це безперечно надає стелі розкоші.

Потім кухня! Тут по всій панелі настінні рейки встановлені … вертикально! За допомогою цієї комбінації різних настінних рейок вони створили елегантний візерунок у вигляді сталактитів. Захоплююча картинка.

Наостанок поговоримо про оформлення інших приміщень. Тут також використані настінні рейки, щоб обрамувати панелі або створити гарні графічні форми, які з’єднують стіни та стелі.

Більше інформації про LIQUID ARSTYL®

Стельові рейки (сходи, вітальня, кабінет)

Стильові елементи (вітальня, передпокій)

Плінтуси (вітальня, кабінет)

Стельові розетки (спальні, вітальня)