ГОТЕЛЬ GRAN HOTEL INGLES

Найстаріший готель у Мадриді вперше відчинив свої двері у 1886 році

Готель Gran Hotel Inglés є найстарішим готелем класу люкс у столиці Іспанії – Мадриді. Вже тоді він був інноваційним, мав власний ресторан і розміщувався на одній з перших вулиць, на яких була проведена електрика. Унікальний готель у центрі Мадрида, що поєднує міську вишуканість з блиском минулого. 48 номерів, облаштованих для Вашого відпочинку, запрошують Вас у надихаючу подорож крізь час.

Відкриття готелю після кропіткої реновації

Ще у 19 столітті газета La Época хвалила облаштування готелю, що не мав у Мадриді рівних собі, а саме за «ліфт, ванну кімнату на кожному поверсі, електричне освітлення, парове опалення та все те, чого могли побажати гості для комфортного перебування». І ось у 21 столітті готель Gran Hotel Inglés пропонує найсучасніші зручності, одночасно демонструючи витриману, класичну елегантність, яка вирізняла його і раніше.

Як і Дон Агустін у 1880-их роках, нові власники перетнули океан у пошуках того, хто зрозуміє та справиться із задачею відтворення колишньої пишності та розкошів номерів, обідніх залів і віталень та їх оформлення у сучасному стилі. У США вони познайомились з Девідом Роквеллом і його командою, які прийняли виклик повернути до життя готель Gran Hotel Inglés. Досвідчена, неодноразово нагороджена призами команда архітекторів і дизайнерів інтер’єру була у захваті від реставрації готелю.

У 2018 році, через 132 роки після відкриття готелю вперше, Gran Hotel Inglés знову почав радо запрошувати гостей. Він вважається одним з найкращих у місті, ба більше, належить до «топових готелів світу».

 

 

Дизайнерські елементи від NOËL & MARQUET за історичними зразками

Спочатку готель налічував 72 номери, а тепер це 48 номерів та люксів, облаштованих на найвищому рівні, а профілі від NOËL & MARQUET допомагають відродити шарм та елегантність часів Великого Гетсбі.

У номерах використали плінтус WL6 WALLSTYL®, щоб надати сучасного дизайну та досягнути графічного поєднання між стіною та стелею. Великі стельові рейки Z40 та Z41 ARTSTYL® надають вестибюлю масштабності. Тоді як у залах, коридорах, ресторані, барі було використано різні рейки з асортименту WALLSTYL®, доповнені різноманітними розетками. Високі плінтусові рейки FD15 (15 см) і FD20 (20 см), до речі, як і всі плінтусові рейки від NOËL & MARQUET водо- та ударостійкі, є чудовим доповненням.

 

Дізнайтесь про наші інші проекти

Розетки (вестибюль)

Плінтуси (вестибюль, ресторан, зали та конференц-зали)

Стельові рейки (вестибюль, ресторан)

Плінтусові рейки (номери, зали, коридори, ресторан, вестибюль)