RED STONE 7 – МОДНИЙ БУТІК

Мода – сімейна риса

Відкривши модний бутік у центрі Ейпена (Бельгія), Анік Хойєр здійснила мрію. Настінні панелі ARSTYL® WALL PANELS від NOËL & MARQUET у квітковому дизайні (FLOWER-Design) прикрашають стіну позаду прилавку та начакловують усмішку на обличчі не тільки власниці, але й відвідувачів.

«Мода завжди була моєю пристрастю», каже Анік Хойєр. Продавати вона починала у своїх власних чотирьох стінах, з двома примірочними та одним торговельним приміщенням.

«Я виросла у родині, яка захоплювалася модою. Моя бабуся мала свій магазин модного одягу, моя мама, мої кузини, мої кузени». Це у неї в генах. «Це завжди було моєю мрією».

Бутік у самому серці міста

У 2018 році Анік втілила свою мрію в життя та відкрила бутік у самому серці міста Ейпен. При цьому вона не покладалася на волю випадку, а планувала та реалізовувала облаштування і декор з великою любов’ю до деталей. Для оформлення внутрішнього простору під час пошуку чогось особливого її вибір прийшовся на дизайнерські елементи від NOËL & MARQUET і вона зупинилась на настінних панелях ARSTYL® у квітковому дизайні.

Більше інформації про FLOWER ARSTYL®

Мода у дизайні інтер’єру

Бельгійський дизайнер та архітектор інтер’єру Міхаель Біхайн паралельно з власними екстраординарними розробками настінних панелей створив також FLOWER ARSTYL® для NOËL & MARQUET. Завдяки тривимірній поверхні світло та тінь утворюють вражаючі акценти. Елементи можна використовувати окремо як оптичну «цікавинку» або ж комбінувати з іншими панелями для створення цілої концепції приміщення, досягаючи при цьому цікавих оптичних ефектів.

Анік обрала квітковий дизайн (FLOWER-Design) для всієї стіни. Прекрасний вибір, тому що квіткова стилістика підсилює елегантний шарм її бутіку та майстерно робить акцент на прилавку. Атмосфера бутіку зачаровує, як і задоволена усмішка на обличчі власниці. Та й ми у захваті від такої інтерпретації наших дизайнерських елементів.

Використані продукти: