Studio Keen – проект “Deux Cheminées”

Погляньте ближче на цей трансформаційний проект реконструкції типової квартири в самому центрі Відня. За допомогою наших карнизів, молдингів, плінтусів і стельових розеток, Studio Keen змогли зберегти шарм старої будівлі, одночасно надавши простору свіжий новий вигляд і сучасне відчуття.

Details

  • Дизайнер проекту Studio Keen
  • Фотограф Stephan Offermann
  • Рік 2023
  • Місцезнаходження Відень
  • Тип Квартира
  • Вебсайт Visit the website

Команда мрії

Це Studio Keen – молодий і захоплюючий дизайнерський колектив, що базується у Відні, заснований Ангеліною (Джині) Дьорфлер і Марієттою Кіслінг. Як близькі подруги, що мають спільну пристрасть до інтер’єру та дизайну, дві амбітні підприємниці вирішили об’єднати зусилля у 2023 році, щоб запропонувати комплексні та індивідуальні послуги, які виведуть інтер’єри на новий рівень. У той час як Марієтта спеціалізується на реконструкції, з акцентом на старі будівлі, Джині спеціалізується на меблювання та декоруванні просторів.

Ангеліна Дьорфлер та Марієтта Кіслінг; засновниці австрійської дизайн-студії Studio Keen.

Пара налічує понад 270 000 підписників у соціальних мережах, надихаючи свої спільноти через любов до інтер’єру та видатні роботи. Завдяки об’єднанню двох творчих розумів та різних, але взаємодоповнюючих підходів до дизайну, Studio Keen здатні привнести особливий штрих, який визначається їхньою чистотою, увагою до деталей та чудовим розумінням простору та балансу в оздобленні.

У 2023 році ми були раді підтримати їх у першому проекті новоствореної студії дизайну. Як ексклюзивні партнери бренду, ми надали в їхнє розпорядження весь асортимент декоративних профілів і дозволили їм творити свою магію.

Deux Cheminées

Першим проектом, за який взявся динамічний дует, стала квартира “Deux Cheminées” у типовому старовинному віденському будинку, розташованому в центрі міста. Квартира мала бути повністю відремонтована, а простір представляв великий потенціал.

Консервація та реставрація

Збереження характерних оригінальних особливостей квартири було ключем до успіху цього проекту. Нестаріючі паркетні підлоги, високі стелі, вікна з тонованого скла ручної роботи, старомодні віконні рами та двері – все це було дбайливо збережено та відреставровано, щоб зберегти первісний шарм приміщення. Стара кахельна піч у шведському стилі, яку було відреставровано та пофарбовано свіжим шаром білої фарби, тепер слугує майстерним декоративним центром спальні. Простір тепер обладнаний сучасними меблями, освітлювальними приладами, декором і приголомшливим другим каміном, який і дав назву проекту.

Вплив продукції NOËL & MARQUET

Квартира, як і багато інших у Відні, також вирізнялася оригінальною ліпниною. Бажаючи підкреслити цю типову рису, Studio Keen вирішила встановити декоративні елементи NOËL & MARQUET, щоб найкращим чином доповнити існуючі профілі.

У житлових кімнатах вже були встановлені карнизи, плінтуси та стельові розети, але в передпокої їх не було. Джині та Марієтта знайшли в портфоліо NOËL & MARQUET елементи, які перегукувалися з оригінальним дизайном молдингів, щоб досягти єдиного результату. Таким чином, наша велика квіткова стельова роза R24, витіюватий карниз Z41 і позачасові класичні плінтуси FB2F були обрані, щоб продовжити спільну нитку у всіх зонах квартири.

Студія Keen також вирішила повністю переосмислити концепцію декору стін, інтегрувавши класичні настінні рами в паризькому стилі, виготовлені з наших крісельних рейок WL2. Рамки були встановлені в спальні, вітальні та передпокої, а також на деяких дверях.

Зберігши та підкресливши оригінальний шарм приміщення за допомогою правильного підбору декоративних профілів, дизайнери змогли знайти правильний баланс між традиційною віденською архітектурою та сучасним дизайном інтер’єру, перетворивши квартиру на теплий і гостинний простір.

Виберіть свою країну або регіон, щоб переглянути вміст, який більше відповідає вашим інтересам.

перейти на "Noël & Marquet - International"