НОЕЛЬ & МАРКЕ: новий преміум бренд для професіоналів

NMC йде новим шляхом! Бельгійська компанія використовує свій новий Преміум бренд, NOËL & MARQUET (НОЕЛЬ & МАРКЕ), щоб підкреслити свій новий стратегічний напрям і бачення: компанія віддаляється від іміджу виробника суто декоративних молдінгів і позиціонує себе як цілеспрямованого виробника модних і трендових продуктів для інтер’єрів та зовнішнього оздоблення.

NOËL & MARQUET (НОЕЛЬ & МАРКЕ) представляє десятиліття досвіду у сфері преміального дизайну, а також пропонує гарантію якості, сервісу та консультацій на найвищому рівні: дійсного рівня преміум-бренду для професіоналів. Новий бренд з чітко структурованим портфелем продуктів, що відображають бачення компанії ш що мотивує її співробітників: досвід і пристрасть до інновацій, дизайну, натхнення, розвитку та якості.

Новий бренд поєднує традиції з сучасністю, щоб забезпечити ексклюзивність

Новий фірмовий стиль відображається через новий корпоративний дизайн доповнений новим  логотипом, що ілюструє цінності засновників. Це зображення бренду, що має традиції та сучасність в рівних співвідношеннях. Ініціалами і логотипом, відображеними як NOËL & MARQUET (НОЕЛЬ & МАРКЕ) можна чітко донести послання, що за цим брендом стоять люди, які його створили.

Вагома додана вартість для користувача

Новий девіз ‘Створюй Унікальні Житлові Простори‘ підкреслює тренди майбутнього і покликаний запропонувати користувачеві одночасно і заохочення і виклик: “НОЕЛЬ & МФКЛУ – дизайн елементів” дозволить створення унікальних житлових просторів що сприяють почуттю добробуту. Цілий новий світ творчих дизайнів інтер’єру. Натхнення для дому. Щоб допомогти користувачам відчувати себе легко і невимушено з цим великим асортиментом продукції з самого першого кроку, всі продукти класифікуються відповідно до їх місць застосування: на стелю, стіну, або підлогу і продукти з додатковою функціональністю.

Чи то сучасні, класичні або позачасові, мінімалістські або затишні, чи то для дому або для контрактних проектів, НОЕЛЬ & МАРКЕ надає інноваційні рішення для будь-якої внутрішньої мети.

Рішення, які можуть перетворити будь-яку звичайну кімнату в дещо особливе – приміщення для будь-якого смаку, будь-яких вимог і будь-якого стилю. НОЕЛЬ & МАРКЕ, творче натхнення для сучасного і позачасового дизайну інтер’єру.

Надихнутися нашим оформленням інтер’єру і екстер’єру.

Aenean sed Lorem et, dolor. id