ЗРОБЛЕНО В БЕЛЬГІЇ

Навіть сьогодні, майже 70 років після заснування компанії, ми виробляємо НОЕЛЬ & МАРКЕ елементи дизайну на заводі в Ейнатені в Бельгії. два виробничі процеси – два результати: якість та стиль

Піни
для більш складних, 3D форм з любов’ю до деталей, ми використовуємо тільки філігранно оброблені алюмінієві форми, в які вводиться високощільний пінополіуретан (ARSTYL®), в результаті чого точно виготовлені елементи дизайну особливо різноманітні в деталях або модні та сучасні. Ми використовуємо той самий якісний і технологічний процес та базовий матеріал також при виробництві наших спеціальних гнучких профілів FLEX, а також елементів дизайну (DOMOSTYL®), які підходять для зовнішнього використання.

Екструзія
в процесі екструзії, полістирол формується в легкі, але щільні (NOMASTYL®) або ж в ударостійкі (WALLSTYL®) елементи дизайну. Всі елементи дизайну, виготовлені за допомогою екструзії, є більш водонепроникними і тому можуть бути використані в вологих приміщеннях, не замислюючись. Спеціальна рифлена поверхня для приклеювання і нанесена грунтовка (WALLSTYL®) полегшують подальшу обробку.

Незалежно від елементів дизайну, які ви виберете, інженери, дизайнери та співробітники постійно працюють над розробкою та виробництвом відповідно до вимог якості преміального бренду НОЕЛЬ & МАРКЕ.

Понад 70 років досвіду і виразно інноваційний дух роблять привабливість, достовірність і якість продукції НОЕЛЬ & МАРКЕ просто унікальними.