ДИЗАЙН САДИБИ

Брюссель, одне з найкосмополітичніших міст Європи, що розміщує європейські інституції.

Розкішні будівлі і чарівна Grand Place з п’янкою атмосферою.

Тут ви можете побачити виняткову садибу недалеко від центру міста.

Старовинна частина садиби CUBE INTERIORS досі відображає історію. У 1905 році у цій частині мешкав відомий місцевий лікар, У 2011 році ця унікальна частина була повністю відремонтована, а також була зведена сучасна прибудова до садиби. У теперішній час у будівлі працюють архітектори та дизайнерська студія з виготовлення меблів на замовлення.

Що робить цю будівлю настільки видатним місцем – це контраст між стародавніми і сучасними частинами будівлі. Джеффрі і Олів’є прикрасили всю будівлю декоративними елементами NOËL & MARQUET зі смаком митців: настінні рамки підкреслюють чудове фарбування; 3D стінові панелі на стелі сходової групи; різноманітні молдінги та профілі об’єднані разом, щоб створити візерунки витончених сталактитів; сходові поручні проходять крізь стіни і продовжують свій шлях на стелях, а також багато інших творчих декоративних ідей.

Тут ви знайдете різноманітні профілі, як з класичним орнаментом, так і сучасні дизайни, неймовірно гарні елементи оздоблення стін і підлоги, які об’єднуються в гармонію і сприяють теплій атмосфері в оформленні інтер’єру.

 

Більше інформації про архітектурну студію CUBE INTERIORS за посиланням www.cube-interiors.com.

ДИЗАЙН ЗРОБЛЕНО ЗА ДОПОМОГОЮ NOËL & MARQUET
www.noel-marquet.com

Архітектори: ОЛІВ’Є & ДЖЕФФРІ МОРЕТТІ
Фотограф: КРІСТІАН ШАРЛ’Є
БАНК ФОТО: NMC S.A.

Слідкуйте за нашою світовою поїздкою на www.noel-marquet.com та на наших сторінках у соціальних мережах:
www.facebook.com/noelandmarquet
www.instagram.com/noelandmarquet
www.linkedin.com/showcase/noelandmarquet