БОГЕМСЬКА РАПСОДІЯ У ПРАЗІ

Час відвідати одине з найкрасивіших міст світу, відзначене як європейське місто культури у 2000 році. Прага поєднує в собі величезну культурну та архітектурну історію форми а. о. Карла IV і багатьох художників.

У самому серці міста ви знайдете бутик-готель PYTLOUN, який розміщений на дивовижній Вацлавській площі 14 століття. Заснований в 2003 році, цей стильний 4-зірковий готель характеризується відмінним дизайном інтер’єру, який був оновлений останнім часом.

У 56 номерах готелю є сучасний дизайн з елементами дизайну від NOËL & MARQUET, які тонко підкреслюють затишну і чарівну атмосферу готелю. З метою підсилення цієї атмосфери дизайнер талановито використав орнаменти мікромолдингів від NOËL & MARQUET для настінних рамок.

Але неперевершений шедевр цього готелю є його лобі-бар. Глибокий блакитний колір настінних рамок від NOËL & MARQUET надають додатковий простір та яскравість цьому дизайнерському бару. Форми молдингів елегантно гармонують з вигинами та структурним візерунком бару.

Ще один унікальний простір, де декоративні елементи від NOËL & MARQUET витонченно поєднуються в суцільній гармонії кольорів.

Якщо ви поїдете до Праги, варто відвідати бутик-готель PYTLOUND:

www.pytlounhotelprague.cz

ДИЗАЙН ЗРОБЛЕНО ЗА ДОПОМОГОЮ NOËL & MARQUET
www.noel-marquet.com

Архітектор: Vrtiška&Žák – architekture product studio www.vrtiskazak.com
Фотограф: Lukáš Pelech www.lukaspelech.com
БАНК ФОТО: NMC S.A.

Слідкуйте за нашою світовою поїздкою на www.noel-marquet.com та на наших сторінках у соціальних мережах:
www.facebook.com/noelandmarquet
www.instagram.com/noelandmarquet
www.linkedin.com/showcase/noelandmarquet