NOËL & MARQUET – це преміальний бренд елементів дизайну для професіоналів у сфері дизайну інтер’єру. Ми пропонуємо багатий і різноманітний асортимент стельових молдингів, карнизів, 3D стінових панелей, плінтусів та інших декоративних елементів для перетворення стін від підлоги до стелі. Відкрийте для себе наші професійні послуги, щоб полегшити роботу з нашою продукцією та скористатися перевагами привілейованого спілкування з NOËL & MARQUET.

Extranet

Наша екстранет-мережа надає вам привілейований доступ до ресурсів та медіа, корисних для вашого бізнесу: CAD та BIM-файлів, тендерних текстів, сертифікатів, зображень, відео тощо. Щоб отримати доступ до екстранету NMC, заповніть, будь ласка, контактну форму та надішліть запит на доступ до розділу “Елементи проектування” (NOËL & MARQUET).

До екстранету

Якщо у вас виникли запитання або вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, звертайтеся до вашої регіональної контактної особи.

Оздоблюйте відповідально з NOËL & MARQUET

Будучи сімейним бізнесом, NMC завжди відповідально ставився до майбутніх поколінь. Усвідомлюючи важливість енергоефективності, сталого розвитку та захисту клімату, ми гарантуємо, що кожна фаза розробки, виробництва та дистрибуції декоративних елементів NOËL & MARQUET контролюється та оптимізується.

Читати далі

Виберіть свою країну або регіон, щоб переглянути вміст, який більше відповідає вашим інтересам.

перейти на "Noël & Marquet - International"