Дизайн з характером

Чіткі лінії, яскраво виражена архітектура, однозначний дизайн. Від сміливих заяв і контрастних елементів до витончених оздоблень і монохромного дизайну – з чорним кольором можливо все, що завгодно. Незалежно від середовища, стилю, наша колекція BLACK допомагає створювати елегантні, позачасові та унікальні інтер’єри.

Відкрийте наш каталог

Тонка асоціація світла і темряви

Об’єднання світла і темряви. Об’єднуючи, здавалося б, протилежні та взаємовиключні концепції в одну, наші чорні профілі освітлення є втіленням нового гібриду, що дозволяє покращити інтер’єр у безпрецедентний спосіб.

ІДЕАЛЬНИЙ ПІДБІР ДЛЯ КОЖНОГО

 • IL10 Black
 • IL11 Black
 • IL12 Black
 • FT2 Black
 • Лінійний і простий дизайн плінтуса IL10 BLACK у поєднанні з м’яким чорним напівматовим покриттям створюють основу для характерного дизайну стін. Світло, що виходить з верхньої частини профілю, підкреслює стіни та їхню композицію. Натуральні матеріали, такі як дерево, бетон або ясен, набувають додаткового виміру і змінюють перспективу завдяки паралельному джерелу світла, що пасує до текстурованих поверхонь. Спрощена форма профілю також надає йому певної універсальності: його можна встановлювати в різних напрямках і на інших ділянках стіни.

  Відкрийте для себе IL10 Black
 • Завдяки своїм геометричним формам, гострокутному дизайну та чорному покриттю до самої серцевини IL11 BLACK уособлює стабільність і сучасність у дизайні плінтусів. Розсіювач, інтегрований у бокову частину плінтуса, надає цьому функціональному і водночас декоративному елементу певної універсальності, дозволяючи створювати різні світлові ефекти залежно від місця його встановлення.

  Відкрийте для себе IL11 Black
 • Цей витончений і довершений освітлювальний профіль сприяє креативному дизайну стін і дозволяє легко поширювати світло по кімнатах. Справжня сила цього елемента полягає в його простоті, яка надає безліч можливостей для застосування: IL12 BLACK можна встановлювати на всіх частинах стіни і навіть на меблях. Характерне чорне покриття також робить цей елемент улюбленим, коли йдеться про надання простору додаткового відтінку тепла та інтимності.

  Відкрийте для себе IL12 Black
 • Кубічний, міцний та універсальний. FT2 BLACK нагадує про сильні сторони мінімалістичного дизайну в сучасному виконанні: повністю чорне покриття. Нескладний і впевнений дизайн робить цей елемент доречним у будь-якому приміщенні з будь-яким типом інтер’єру. Як витончений і вишуканий елемент, чорний плінтус може допомогти створити сильний контраст зі світлішими стінами або внести тонкий баланс у темне оточення.

  Відкрийте для себе FT2 Black

Чорний розсіювач майже непомітний, коли світлодіоди вимкнені, і створює зовсім інший відтінок світла, коли вони увімкнені. Поглинаючи більше світла, ніж його білий варіант, чорний розсіювач випромінює рівномірне, м’яке світло, уникаючи конфлікту яскравості з чорними профілями.

Стандартно оснащені чорним розсіювачем, профілі IL10, IL11 і IL12 BLACK також можуть бути оснащені білим розсіювачем, на вимогу, для більш інтенсивного і контрастного освітлення.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Виберіть свою країну або регіон, щоб переглянути вміст, який більше відповідає вашим інтересам.

перейти на "Noël & Marquet - International"