Зроблено в Бельгії

Навіть сьогодні, через понад 70 років після заснування компанії, ми виробляємо елементи оформлення NOËL & MARQUET на заводі в Еюнаттені, Бельгія.

Два способи виробництва – два результати: якість та стиль

Спінення

Для отримання більш чітких трьохмірних форм та підкреслення деталей ми використовуємо алюмінієві форми, в які додається пінополіуретан високої щільності (ARSTYL®). Завдяки цьому отримуємо декоративні елементи оформлення з багатьма деталями, або ж виготовлені у сучасному мінімалістичному стилі. Ми також використовуємо цей спосіб для виготовлення наших спеціальних профілів FLEX та декоративних елементів (DOMOSTYL®), придатних для зовнішнього оздоблення.

Екструзія

Згідно з цим способом формується полістирол середньої та високої щільності для виготовлення легких (NOMASTYL®) та ударостійких (WALLSTYL®) елементів оформлення. Окрім того, всі елементи оформлення, виготовлені шляхом екструзії, є водостійкими, а тому їх можна сміливо використовувати у вологих приміщеннях. Подальша обробка полегшується завдяки клейкій ґрунтувальній поверхні. Які б елементи оформлення ви не обрали, наші інженери, дизайнери та співробітники безперервно працюють над удосконаленням та забезпеченням вимог до якості компанії NOËL & MARQUET. Завдяки70-річному досвіду та орієнтації на передові технології вироби NOËL & MARQUET відрізняються неповторною привабливістю, оригінальністю та якістю.

Виберіть свою країну або регіон, щоб переглянути вміст, який більше відповідає вашим інтересам.

перейти на "Noël & Marquet - International"