Стійкість

Ми беремо на себе відповідальність

Як сімейне підприємство, компанія NMC завжди розуміла свою відповідальність перед майбутніми поколіннями. І це свідоме ставлення до енергозбереження, екологічної стабільності та захисту клімату відображається в тому, що кожен етап розробки, виробництва та продажу елементів оформлення NOËL & MARQUET контролюється та удосконалюється:

  • Вироблення на 100% відновлюваної енергії власними фотоелектричними системами
  • Забезпечення переробки майже 100% відходів нашою власною переробною установкою
  • Мінімізація споживання води завдяки закритим водяним контурам
  • Сертифікація системи екологічного управління за міжнародним стандартом ISO 14001
  • Сертифікація всіх виробів NOËL & MARQUET (ARSTYL®, WALLSTYL®, NOMASTYL®) за стандартом BREEAM

Бджолині сім'ї

Весною 2020 року ми розмістили на виробничому майданчику в м. Енаттені дві бджолині сім’ї. Наші співробітники мали змогу брати активну участь у будівництві та обслуговуванні вуликів. Завдяки цьому підвищили свою обізнаність щодо важливості біологічного різноманіття і захисту комах. Цьогорічний бджолиний сезон завершився збиранням меду в кінці серпня. Наш врожай склав 12 літрів меду. Ми роздали його волонтерам, які допомагали нам піклуватися про бджіл.

Польові квіти

Ми засіяли польовими квітами більше 9500 м² виробничого майданчика в м. Енаттені, щоб забезпечити достатнє харчування для наших бджіл та інших комах. Ми не викошуємо луки з польовими квітами, щоб вони знову виросли тут наступного року.

Дерева

Дерева є важливим середовищем проживання та багатим джерелом їжі для комах і диких птахів. Ось чому ми посадили 17 нових і переважно місцевих дерев, таких як яблуні, сливи та груші. Ці нові дерева стали частиною значної вже наявної популяції дерев на виробничому майданчику в м. Енаттен.

Тварини

На нашому майданчику в м. Енаттен мешкає багато видів тварин завдяки нашим багаторічним зусиллям щодо підтримання біорізноманіття та сталого розвитку. Якщо пощастить, співробітники можуть побачити на майданчику, наприклад, оленя, диких гусей, сойок або диких кабанів.

Виберіть свою країну або регіон, щоб переглянути вміст, який більше відповідає вашим інтересам.

перейти на "Noël & Marquet - International"