Стійкість

Ми беремо на себе відповідальність

Як сімейне підприємство, компанія NMC завжди розуміла свою відповідальність перед майбутніми поколіннями. І це свідоме ставлення до енергозбереження, екологічної стабільності та захисту клімату відображається в тому, що кожен етап розробки, виробництва та продажу елементів оформлення NOËL & MARQUET контролюється та удосконалюється:

  • Вироблення на 100% відновлюваної енергії власними фотоелектричними системами
  • Забезпечення переробки майже 100% відходів нашою власною переробною установкою
  • Мінімізація споживання води завдяки закритим водяним контурам
  • Сертифікація системи екологічного управління за міжнародним стандартом ISO 14001
  • Сертифікація всіх виробів NOËL & MARQUET (ARSTYL®, WALLSTYL®, NOMASTYL®) за стандартом BREEAM

Бджолині сім'ї

Весною 2020 року ми розмістили на виробничому майданчику в м. Енаттені дві бджолині сім’ї. Наші співробітники мали змогу брати активну участь у будівництві та обслуговуванні вуликів. Завдяки цьому підвищили свою обізнаність щодо важливості біологічного різноманіття і захисту комах. Цьогорічний бджолиний сезон завершився збиранням меду в кінці серпня. Наш врожай склав 12 літрів меду. Ми роздали його волонтерам, які допомагали нам піклуватися про бджіл.

Польові квіти

Ми засіяли польовими квітами більше 9500 м² виробничого майданчика в м. Енаттені, щоб забезпечити достатнє харчування для наших бджіл та інших комах. Ми не викошуємо луки з польовими квітами, щоб вони знову виросли тут наступного року.

Дерева

Дерева є важливим середовищем проживання та багатим джерелом їжі для комах і диких птахів. Ось чому ми посадили 17 нових і переважно місцевих дерев, таких як яблуні, сливи та груші. Ці нові дерева стали частиною значної вже наявної популяції дерев на виробничому майданчику в м. Енаттен.

Тварини

На нашому майданчику в м. Енаттен мешкає багато видів тварин завдяки нашим багаторічним зусиллям щодо підтримання біорізноманіття та сталого розвитку. Якщо пощастить, співробітники можуть побачити на майданчику, наприклад, оленя, диких гусей, сойок або диких кабанів.