Для цього проєкту ми запрошуємо вас до історичного центру Магдебурга, столиці землі Саксонія-Ангальт у Німеччині, де Дьорте Крюґер Маль, засновник MFG – Meisterbetrieb für farblich fachgerechte Gestaltung GmbH і щойно визнаний “Художником року” (2024) втретє, завершив першокласний проєкт з реконструкції. Повне інтерв’ю та екскурсію будинком дивіться у нашому відео на каналі YouTube.

Поділіться :

Цей проект у районі Штадтфельд передбачав повну реконструкцію красивої, але дещо застарілої квартири в будівлі періоду Грюндерства. Клієнтка цінує елегантність, естетику та класицизм і має сильний зв’язок з квартирою, в якій вона прожила 25 років. Для неї ця трансформація також стала емоційним досвідом і початком нової глави в житті.

Результат, досягнутий Dörthe Krüger Mähl, не тільки перевершив очікування замовниці, але й встановив стандарти високоякісної майстерності, особливо у використанні декоративної ліпнини та 3D-елементів.

У самому серці квартири, у вітальні, гобелен став головною прикрасою кімнати. Підлога, колись вкрита асфальтом, була стильно доповнена вишуканим паркетом у вигляді ялинки та плінтусами NOËL & MARQUET. Раніше темні стандартні двері були відшліфовані і пофарбовані в білий колір, а потім перетворені на вишукані двері в класичному стилі завдяки використанню вузьких крісельних рейок. Стеля, яка раніше була обклеєна шпалерами з деревною стружкою, була структурована геометрично розташованими декоративними молдингами і підкреслена світловим профілем.

Невеликий коридор між вітальнею та їдальнею має унікальну родзинку. Дьорте Крюгер Мель придумала тут щось особливе, де знайшлося б місце для невеликої галереї важливих сімейних картин. Вона прикрасила стелю передпокою настінною панеллю Pyramid, яка завдяки своєму чіткому геометричному дизайну надає їй чудової тривимірної структури. Золоте оздоблення підкреслює важливість цієї зони для мешканців і ще більше акцентує увагу на профілях освітлення IL9, розташованих під ним.

Художники року 2024 від MFG виконали цю трансформацію за допомогою декоративних молдингів та елементів дизайну.

Навіть вбудована шафа в передпокої була адаптована до нового вигляду квартири, а її дверну ручку прикрашає стельова троянда. У їдальні високоякісні плінтуси (FL4 WALLSTYL) вміло приховують труби, а гладкі стіни та елегантні двері створюють приємну атмосферу в коридорі.

На кухні існуючі дерев’яні панелі були поєднані зі Стіновими ламелями NOËL & MARQUET (WG1 WALLSTYL), в результаті чого виникла креативна комбінація, яка разом з профілями освітлення W1 WALLSTYL на плитках створила цілісний ансамбль.

Навіть у ванній кімнаті творчість не мала меж. Накладення на плитку декоративних профілів (WL6 WALLSTYL) дозволило створити гармонійний перехід між плиткою та шпалерами. Кожна кімната стала індивідуальним витвором мистецтва, що характеризується гострим відчуттям дизайну NOËL & MARQUET та майстерністю майстрів MFG.

Огляд усіх використаних продуктів