вічна класика в сучасному дизайні

Ця колекція настінних панелей представляє ряд елементів, що характеризуються витонченими формами, м’якими контурами і тактильними поверхнями з сильним характером і індивідуальністю.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМИ ТОВАРАМИ

Завантажити каталог Atmospheres

Відкрийте для себе всю колекцію, всю важливу інформацію про продукцію, надихаючі інтер’єри та багато іншого в нашому каталозі Atmospheres.

Завантажити тут

Відкрийте для себе незліченні можливості комбінування стінових панелей Atmospheres.

Висока мода на стіні

 • Canelé L & Canelé S 
 • Scuretto
 • Dorique 
 • Curve 
 • Це настінне панно з округлими малюнками доступне у двох розмірах. Canelé нагадує модерністські інтер’єри та скандинавську архітектуру, що можуть бути використані як дует для створення динамічної композиції або окремо для більш стриманої естетики.

  Відкрийте для себе Canelé L
 • Настінна панель Scuretto ніби виготовлена з обробленого каменю й нагадує його мінеральну структуру. Завдяки тонким насічкам з її участю можна створювати нескінченну різноманітність комбінацій для абсолютно сучасного дизайну.

  Відкрийте для себе Scuretto
 • Нова інтерпретація класичного мотиву, настінна панель Dorique також ідеально знаходить своє місце в сучасному інтер’єрі. Завдяки чергуванню світла й тіні уздовж вертикальних ліній створюється гра контрастів і тонких геометричних візерунків.

  Відкрийте для себе Dorique
 • Новий настінний елемент Curve нагадує нашу культову панель Puzzle. Його заокруглення збагачує можливості гри з формами та дозволяє створювати нові геометричні візерунки. Curve, що може використовуватися як окремо, так і в поєднанні з Puzzle, є ідеальним настінним модулем, який додасть графічного та сучасного акценту будь-якому інтер’єру.

  Відкрийте для себе Curve

Оздоблювальні профілі FL11 і WL10 були розроблені для ідеального поєднання з нашою колекцією нових панелей. FL11 виконаний у вигляді плінтуса або фінішного профілю. WL10 дає змогу елегантно з’єднати кілька панелей, наприклад, для проектів висотою понад 2 м або комбінацій із Canelé S та L.

Стінові панелі від концепції до продукту

Зазирніть за лаштунки нашої співпраці з бельгійським дизайнером Бертраном Лежолі, який допоміг нам створити колекцію стінових панелей Atmospheres. У цьому фільмі ви дізнаєтеся про Бертрана як дизайнера, звідки він черпає своє натхнення, про його життя в столиці дизайну Антверпені та про те, як він розробив дизайн для наших позачасових та універсальних декоративних елементів FL11, WL10, Canelé, Dorique та Scuretto.

Дивіться тут

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Виберіть свою країну або регіон, щоб переглянути вміст, який більше відповідає вашим інтересам.

перейти на "Noël & Marquet - International"